Hakkımızda

VIP FIRE

Biz Kimiz?

ÖNCELİKLERİNİZE, HIZLI ÇÖZÜMLER Felsefemiz ile 17 yıllık birikimimizi siz değerli, müşterilerimize sunmak için ANKH Mekanik Mühendislik şirketimizi 2019 yılında kurduk. 2020 yılında kendi markamız olan VIP FIRE Yangın Güvenlik Sistemleri’ni sizin hizmetlerinize sunmaya karar verdik.

Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren şirketimiz; Mühendisliğin 3 E kuralına uygun çalışma prensibi ile çalışmaktadır.

1. Ekonomik Projenizi gerçekleştirilirken kullanacağınız malzeme miktarının minimum ve en uygun fiyatta olmasını kastetmektedir.

2. Emniyet Yaptığımız işin kalitesi, vicdanı ve esası olan konu aslında budur. Ne mühendisi olursan ol. Mühendis üretir. Üretimde de canlı hayatını tehlikeye atan her şeyden kaçınmalıdır. Emniyet katsayısı optimum seviyelerde izlenmeli. Ekonomiyi de asla çok arttırmamalı. Emniyet katsayısı asla 1 olmamalı.

3. Estetik Projemizin kullanım alanındaki kalitesi. Bu kısım, siz mühendislerinde kalitesini ortaya koyacaktır. Çünkü kullanıcı bu alana göre, söz yerindeyse, size puan verecektir.

3 E prensibini uygularken, yürürlükte bulunan standartlara uygun titiz bir çalışma sergilemektir. Hedefimiz, konusunda uzman kadromuzla görevimizi en mükemmel şekilde yerine getirip, kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin işlerini eksiksiz teslim etmekteyiz.

VIP FIRE Yangın Güvenlik Sistemleri olarak yangın tüpü, yangın alarm sistemleri, yangın dolapları, yangın sprink sistemleri, yangın kapıları, yangın merdivenleri ve yangın tesisatı tedariği ve montajı yapmaktayız.